ما قصد داریم انواع دوره‌ها را به صورت الکترونیکی نیز ارائه کنیم تا علاقه‌مندانی که اصرار به شرکت در کلاس‌ها ندارند یا به خاطر محدودیت‌های فیزیکی امکان آن را ندارند نیز بتوانند از مطالب استفاده کنند. دوره‌های آموزشی الکترونیکی دارای آزمون و تمرین نیز هستند و به روند یادگیری هر داوطلب استادی نظارت می‌کند تا مشکلات وی را رفع کند و مطمئن باشیم که مطالب به خوبی آموزش داده شده‌اند.

اولین دوره الکترونیکی برنامه‌ریزی شده، دوره آموزش PRINCE2 است. اگر علاقه‌مند به شرکت در این دوره هستید می‌توانید در کامنت‌ها اعلام آمادگی کنید؛ در این صورت برای شما ۲۰٪ تخفیف در نظر گرفته خواهد شد.

به‌روزرسانی: قرارداد تولید بسته آموزش الکترونیکی با پیمانکاری حرفه‌ای بسته شده و کارها هم از فردا شروع می‌شن. قراره که دوره آموزشی تا پایان خرداد آماده بشه.

به‌روزرسانی: متاسفانه برآورد اولیه پیمانکار در مورد حجم کار درست نبود و به این نتیجه رسیدن که سه برابر مقدار اولیه وقت می‌گیره و از طرف دیگه پروژه رو هم ۱۵ روز دیرتر از زمان برنامه‌ریزی شده شروع کردن. به همین خاطر وعده‌ای که الان به من دادن اواسط شهریوره. امیدوارم که دوره تا اون زمان کامل بشه و شما عزیزان بیشتر از این منتظر نمونین.

به‌روزرسانی: الان بیشتر از نصف کار انجام شده و پیچیدگی‌های ابتدای کار هم از بین رفته. امیدوارم که دوره سریع‌تر برای استفاده مخاطبان آماده بشه.